Pure gold collagen - výživový doplnok

Tekutý doplnok stravy, vyvinutý spoločnosťou Minerva.

Je patentovaný a obsahuje vysoko kvalitnú zmes hydrolyzovaného kolagénu, olej z boráka lekárského, zinku, medi, biotínu, Pure gold collagenvitamíny C,E,B6 a kyseliny hyalurónovej. Neobsahuje konzervanty ani umelé farbivá. Je až 20 krát účinnejší než kolagénové tabletky.

Aktívne zložky Pure gold collagen zasahujú dermis zvnútra, kde aktivujú tvorbu kolagénu, ktorý dodáva koži mladší vzhľad.

  • Spomaľuje proces starnutia
  • Pracuje v hlbšej vrstve kože
  • Zvyšuje hydratáciu pokožky
  • Napomáha zdravému vzhľadu vlasov a nechtov

Informácie pre alergikov, produkt obsahuje hydrolyzovaný kolagén získaný z rýb a sójové deriváty.

Doporučujeme užívať aspoň 4 týždne. Aby bol výsledok hydratácie kože čo najlepší, užívajte 8 týždňov ako súčasť svojho denného kozmetického programu.

Pure gold collagen má broskyňovo marakujovú príchuť.

Na aktívne zložky produktu bolo robených množstvo výskumov, ktoré ukazujú nárast hydratácie a redukciu vrások. Je to novinka na aglickom trhu, teraz už aj u nás, teší sa veľkej popularite v Japonsku (najrozvinutejšia krajina v oblasti anti-age medicine) kde sa ich každoročne predá cez 100 miliónov.

Dávkovanie:
50ml fľaštičku jeden krát denne.
Cena 10 dňového balenia je 42 €
Pri kúpe 3 balení (3x10) 120 €

OBJEDNÁVKA

Pure gold collagen

Vaše každodenné tajomstvo....

Dodáva pokožke mladistvejší vzhľad
Zvyšuje hydratáciu pokožky
Napomáha zdravému vzhľadu vlasov a nechtov

Jedná sa o tekutý doplnok stravy novej generácie, až 20 krát účinnejší než kolagénové tabletky.
Pure gold collagen nieje krém, sérum ani výplňový materiál.
Tradičné kozmetické ošetrenia spoliehajú na povrchovú aplikáciu kolagénu. Ta nieje dostačujúca pri spomalení procesu starnutia tam, kde začína pôsobiť v hlbokých vrstvách kože. Aktívne zložky v PURE GOLD COLLAGEN zasahujú dermis (hlbšia vrstva kože) zvnútra, kde aktivuje tvorbu kolagénu, ktorý dodá koži mladistvejší vzhľad.

Pure gold collagen je patentovaný a obsahuje vosoko kvalitnú unikátnu zmes hydrolyzovaného kolagénu, oleje z boráka lekárskeho, N-Acetylglukosaminu, kyselinu hyalurónovú a vitamínov, vyvinutých pre maximálne vstrebanie a biodostupnosť.

NUTRIČNÉ INFORMACIE na 50 ml fľaštičku:

Hydrolyzovaný kolagén 5000 mg
Energia 21 kcal (90 kJ)
Proteiny 4,95 g
Uhlohydráty (z toho cukry) 0,3 g (0,0 g)
Tuky (z toho nasýtené)    0,1 g (0,0 g)
Vláknina   0,1 g
Sodík     2,5 mg
Vitamín C   80 mg (100 % DDD)
Vitamín E    6,0 mg α-TE (50 % DDD)
Zinok     1.5 mg (15% DDD)
Vitamín B6     1,4 mg (100 % DDD)
Meď   0,15 mg (15% DDD*)
Biotin  50 µg (100% DDD*)

AKÉ SÚ HLAVNÉ ZLOŽKY Pure Gold Collagen?

Hydrolyzovaný kolagén, kyselina hyalurónová (pre udržanie hydratácie), olej z boráka lekárskeho (Omega 6), vitamin B6(energia), vitamin C (potrebný pre tvorbu kolagénu) a vitamín E (pomáha koži brániť sa pred poškodením volnými radikálmi a bráni predvčasnému starnutiu).

AKÉ MNOŽSTVO PURE GOLD COLLAGEN MÁM UŽÍVAŤ?

Pite jednu 50 ml fľaštičku denne, po malých dúškoch kedykoľvek cez deň alebo vypite naraz. Pre najrýchlejšie vstrebanie je najefektívnejšie užitie na prázdny žalúdok. Pri citlivejších žalúdkoch piť počas jedla alebo po jedle.

AKO DLHO MÁM PURE GOLD COLLAGEN UŽÍVAŤ?

Doporučujeme užívať najmenej 4 týždne. Pre lepšiu hydratáciu kože 8 týždňov ako súčasť svojho denného kozmetického programu a 12 týždňov pre redukciu hlbokých vrások.

AKO CHUTÍ?

Má príchuť broskyne a marakuje s ľahkým korenistým podtónom. Korenistá chuť pochádza z výťažkov čierneho korenia, ktorý zvyšuje biodostupnosť zložiek.

KEDY DOSIAHNEM VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY?

Ženy, ktoré užívali Pure Gold Collagen zaznamenali hydratovanú a jemnešiu kožu už po 2-3 týždňoch. To však neznamená, že sa rovnaký výsledok dostaví u každého v rovnakej dobe. Výsledok je ovplyvnený mnohými faktormi ako sú genetika, životný štýl, strava, dlhý pobyt na slnku, fajčenie, ktoré na kožu pôsobí. K dosiahnutiu najlepšieho výsledku hydratácie je vhodné užívať produkt nepretržite 8 týždňov. Pre redukciu hlbších vrások 12 týždňov.

MÁ NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?

Obsahuje bielkoviny získané z rýb a preto môže ako všetky potravinové produkty spôsobiť alergickú reakciu. Pokiaľ ste v minulosti mali akúkoľvek reakciu na tieto ingrediencie, neužívajte.

ČO JE KOLAGÉN?

Kolagén je bielkovina v ľudskom tele potrebná pre štruktúru a kvalitu kože. Kolagénove bielkoviny získané z rýb majú vysoký obsah aminokyselín a pepidov, ktoré sa priamo zúčastňujú  na tvorbe kolagénu a elastínu. Kolagén tvorí približne 75% mladej a zdravej kože. Avšak naša koža postupne stráca schopnosť sa prirodzene obnovovať a produkuje menej kolagénu. Vo veku 35 až 55 klesá úroveň kolagénu na 40%, čo sa prejavuje stratou pevnosti kože a tvorbu vrások.

AKO PÔSOBÍ?

Pure gold collagen pôsobí zvnútra. Akonáhle je vstrebaný v tenkom čreve, je distribuovaný do hlbšej vrsty kože (dermis) kde podporuje množenie fibroblastov a zvýšenie tvorby kolagénu.

AKO SA LÍŠI OD KRÉMOV PROTI VRÁSKAM?

Pôsobí zvnútra na hlbšiu vrstvu kože (dermis) kde spomaľuje process starnutia, oproti krémov, ktoré pôsobia na povrchu (epidermis).

PREČO UŽÍVAŤ TEKUTÚ FORMU A NIE TABLETKY?

Nápoj je ľahšie vstrebateľný akonáhle sa dostane do žalúdka. Každá denná dávka 50ml obsahuje 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je až 20 krát účinnejší, než tabletka. Tabletky môžu byť lacnejšie, ale nápoj má vyššie hodnoty práve vďaka hydrolyzovanému kolagénu, ktorý je v tele jednoduchšie vstrebateľný.

AKO FUNGUJE S INVAZIVNÝM ESTETICKÝM OŠETRENÍM ?

Môže slúžiť ako neinvazivný doplnok týmto ošetreniam. Ako doplnok stravy je Pure Gold Collagen prirodzenou cestou starostlivosti o vašu pleť.

BOL VYKONANÝ VÝSKUM, ČO DOKÁZAL, AKO FUNGUJE?

Na aktívnu zložku produktu bolo prevedených množstvo štúdií. Hlavné pozitívne výsledky sú nárast hydratácie a redukciu vrások. U nás novinka, vo svete sa každoročne predá 100 miliónov. Pre mnohých sa stal dôležitou súčasťou ich kozmetického programu.

JE MOŽNÉ ÚŽIVAŤ S INÝMI DOPLNKAMI STRAVY A LIEKMI?

Môže sa užívať aj s vitaminnmi , zdravou výživou a ďalšími doplnkami stravy. Je nepravdepodobné aby Pure Gold Collagen spolu s liekmi nepriaznivo účinkoval. Konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. 

ESHOP - vstup pre online nákup produktov