Dermálne nite

Dermálne Nite Elastin plus


Zákrok vhodný pri ovisnutých kontúrach tváre, hlbokých vráskach, poklesnutých obočiach či kruhov pod očami.

Dermálne nite majú liftingový efekt, zabezpečia vypnutie vrások.
Jedná sa o mini invazívny zákrok s nulovou dobou rekonvalestencie, s dlhotrvajúcim efektom od 2 rokov a viac, ošetrenie je cenovo dostupné.

Vstrebateľné nite sa aplikujú pod pokožkou v mieste vrások alebo ochabnutia. V mieste aplikácie dokádza k zvýšenej tvorbe kolagénu a väziva. Pokožka sa tak prirodzene vypne, aj keď sa nite po 6-8 mesiacoch vstrebajú, kolagénová kostra ostane.
Dermálne nite sú podstatne silnejšie, ako boli donedávna dostupné na trhu.
Zákrok je takmer bezbolestný, pred aplikáciou sa nanáša anestetický krém na znecitlivenie pleti.
Vypínacie zúbky dermálnych nití zabezpečia, že perfektne zachytia ošetrovanú oblasť. Niť je hypoalergénna, nemá žiadne nežiaduce účinky, je 100% rozložiteľná.
Telo ju prirodzene rozloží a vstrebe za cca 6-8 mesiacov.

UPOZORNENIE

Zákrok nieje možné absolvovať, ak je v mieste ošetrenia ekzém, prípadne infekcia. Tiež sa aplikácia neodporúča pacientom, ktorí užívajú lieky na riedenie krvi.
Po zákroku može nastať mierny opuch, asymetria, ošetrená oblasť bude citlivá. Estetické nedostatky je možné hneď po zákroku prekryť makeupom. Je možné, že pár dni po zákroku si budete niť môcť nahmatať, môže aj presvitať, tieto následky však zmiznú do niekoľkých dní.
Po aplikácii nevystavujte ošetrenú oblasť slnečnému žiareniu, vhodné je pri precitlivelosti pleti prikladať studený obklad. 
Prvé dva týždne po zákroku nerobiť výrazné mimické pohyby, zabrániť silnému prekreniu tváre, napríklad sauna,výrazná športová aktivita. Kozmetické ošetrenia, masáž tváre absolvujte  minimálne po mesačnej lehote od aplikácie.

Cena 1ks liftingovej nite je 50,00 € spotreba materiálu pri jednej oblasti je 1 až 3ks nití maximálne.
Cena 1ks mezonite je 15,00 € spotreba materiálu na jednu lokalitu je 4 až 10 ks maximálne.

Dermálne nite Elastin plus