Radiesse objemová výplň

radiesse

Royal Clinics používa Radiesse na korekciu vrások smiechu, marionetových vrások, líc a vrások na brade. Táto metóda je veľmi efektívna aj pre zväčšenie brady a líc. Dlhodobé efekty zahŕňajú V lifting tváre.

Ako to funguje?

Radiesse doplňuje objem a obnovuje tvorbu kolagénu v pokožke. Ideálna korekcia vrásky je dosiahnutá po doplnení strateného objemu vašej pokožky. Injekčnou aplikáciou Radiesse Objemová výplň okamžite poskytne objem a vypnutie potrebné pre zmiernenie príznakov starnutia, a to vďaka v produkte obsiahnutým mikrosféram založeným na vápniku a gélu. Ale čo je skutočne unikátne na Radiesse objemovej výplni je fakt, že sa chová ako oporná kostra pod pokožkou poskytujúca štruktúru a stimuluje vašu vlastnú produkciu kolagénu. Tento proces pokračuje niekoľko mesiacov, čo predlžuje pôvodný efekt Radiesse Objemovej výplne. Trvanie v dĺžke až jeden rok a viac bolo klinicky potvrdené u veľkej časti pacientov, čo je dôvod, prečo stále viac a viac plastických chirurgov, dermatológov a iných zdravotných špecialistov si vyberá práve RADIESSE Objemovú výplň.

Radiesse - omladenie pleti

Prečo si vybrať práve RADIESSE objemovú výplň vrások?

Je to jediná výplň, ktorá okamžite nahradzuje stratený objem a stimuluje produkciu vášho vlastného kolagénu, a to s dlhotrvajúcim výsledkom.

Je klinicky potvrdené trvanie účinku počas roku a viac a to u veľkej časti pacientov. Pacienti RADIESSE Objemovej výplne sú o poznanie spokojnejší,než pacienti ošetrení iným produktom pre korekciu vrások. FDA schválila kombináciu nášho produktu s lidokainom pre výraznú úľavu od bolesti spojenej s injekčnou aplikáciou.
Ošetrenie RADIESSE Objemovou výplňou je rýchle, pohodlné a výhodné, s okamžite viditeľným, dlhotrvajúcim výsledkom. Zažite to, čo milióny ľudí po celom svete, a začnite svoju cestu k prirodzenému, viac uvoľnenému "ja" už dnes!

Použitie RADIESSE objemovej výplne

  1. Vrásky smiechu: Pre väčšinu z nás, vrásky smiechu - tiež známe ako nasobiálne záhyby - nie sú nič k smiechu. Tieto línie a ryhy sa tiahnu od strany nosu po roh úst, a sú výsledkom straty lícneho objemu a elasticity pokožky počas starnutia. Môžu vás robiť staršími, unavenými, alebo nešťastnými - aj keď sa cítite mladí a  plní života. Našťastie, ošetrenie RADIESSE objemovou výplňou vie nahradiť mladistvý objem a stimulovať produkciu kolagénu v tejto oblasti, minimalizujúc výskyt tých otravných vrások a záhybov, ktoré maskujú naše úsmevy. Najlepšie je, že trvanie výsledkov je klinicky potvrdené u mnohých pacientov až počas jedného roku.
  2.  Marionetové vrásky: Aj ak ste nikdy predtým nepočuli o marionetových vráskach, pravdepodobne viete, o čo sa jedná. Tieto línie tiahnuce sa od okrajov pier, vás môžu robiť zamračenými, aj keď sa nemračíte. Na začiatku sa tvoria ako tenké línie, avšak keď starneme a strácame tvárový objem, môžu sa stať až hlbokými záhybmi. RADIESSE Objemová výplň robí viac, než len vyplňuje tieto vrásky. Okamžite nahradzuje stratený objem a stimuluje produkciu vášho vlastného kolagénu, čo je niečo, čo žiadna iný výplň nerobí.
  3. Kútiky pier: Kútiky pier sú inak známe aj ako "oral comissures" vnikajú poklesom objemu pokožky v tejto oblasti počas starnutia. Výsledkom je pokles kútikov smerom dolu, čo vám môže dodať zamračený, alebo smutný výzor.. Okrem toho, strata objemu v tejto oblasti môže prehĺbiť už existujúce marionetové vrásky. Pretože RADIESSE Objemová výplň Okamžite nahradzuje stratený objem a stimuluje produkciu vášho vlastného kolagénu, poskytuje vám navrátenie objemu v kútikoch pier a celkový mladistvý a uvoľnený vzhľad.
  4. Líca: Pod lícami sa na každej strane brady nachádza málo známa oblasť tváre, ktorá má výrazný vplyv na celkovom výzore. Strata lícneho objemu súvisiaca s procesom starnutia má za následok vpadnutie líc a vznik laloku po dĺžke spodnej sánky. Celkový objem sa potom presunie do dolnej tretiny tváre. Možnosti liečby straty objemu v lícach, tým pádom efektu "prepadnutých líc", nie sú obmedzené len na drahé plastické operácie, ako sú lícne implantáty, či face-lifting. RADIESSE objemová výplň poskytuje minimálne invazívnu procedúru, ktorá nahradí stratený objem v danej oblasti a umožní zdvihnutie potrebné pre opätovné dosiahnutie bezchybne hladkej a mladistvej línie spodnej sánky.Najlepšie je, že produkt stimuluje zvýšenú produkciu kolagénu po dobu dlhšiu, ako jeden rok (klinicky potvrdené u mnohých pacientov).
  5. Vrásky na brade: Vrásky na brade sa objavujú po strate celkového objemu tváre. RADIESSE Objemová výplň môže rýchlo a ľahko nahradiť tuk vo vašej brade, minimalizujúc výskyt vrások a dodávajúc vám celkove hladší a viac mladistvý vzhľad.