Vyhladenie vrások 

Opakované mimické výrazy na tvári spôsobujú vznik vrások. Okrem toho, že vyzeráte staršie, vrásky vám tiež môžu dodať výraz smútku, hnevu či vyčerpania. S novými ošetreniami ''uspatia vrások'' budete mať oživený vzhľad, ktorý vám dodá istejší, prístupnejší a uvoľnený vzhľad. Celkový účinok môže byť veľmi dramatický, omnoho hladšia a mladšie vyzerajúca pleť.
Royal Clinics ponúka konzultácie, ktoré vám pomôžu určiť, či je tá pravá procedúra pre vás. Ako vždy, odpovieme na vaše otázky a bud

Použitie ®  kozmetických injekcií

Kozmetické injekcie sa používajú na liečbu "dynamických" vrások tváre, ako sú napríklad čelové vrásky, vrásky mračenia, "vranie stopy" okolo očí. Tiež sa môže použiť na ,liečbu horných pozdĺžnych "zajačích" vrások (vrásky tiahnúce sa nosom zvislo nadol), laterálnych "marionetových" vrások (vrásky smerujúce od kútikov úst kolmo nadol), vrások po fajčení okolo úst a nevzhľadných "obojkových" vrások na krku.

Botox - kyselina hyaluronova pre vyplnenie vrások

Je botulotoxín bezpečný?

Požíva sa už viac než 30 rokov bez známok dlhodobých zdravotných problémov spojených s touto liečbou.

Ako to funguje?

Botulotoxín dočasne blokuje nervový prenos do svalov pod pokožkou. Línie v pokožke na tvári vytvorené dynamickou akciou podkožných svalov sa tým pádom výrazne zmenšujú alebo miznú.

 

 

Kto je vhodný na liečbu?

Doktor počas konzultácie posúdi účelnosť liečby vo vašom prípade. Väčšina ľudí je vyhovujúca, okrem tehotných a dojčiacich žien.

Sú injekcie bolestivé?

Nie, môžete len zaznamenať mierne nepríjemný pocit, alebo pichnutie v mieste aplikácie.

Môžu byť tieto injekcie použité zároveň s dermálnymi výplňami alebo laserovým ošetrením?

Ošetrenia sa vzájomne dopĺňajú a bolo zistené, že s Perlane, Radiesse a ostatné výplne vydržia dlhšie po použití v kombinácii s Botulotoxínom. Dôvodom je omedzený pohyb podkožných svalov, čím sa spomaľuje rozkad injekčne podaného produktu.

Ako budem vyzerať po ošetrení?

Po ošetrení sa v mieste vpichu vyskytuje začervenanie, ktoré však mizne do niekoľkých hodín.

Čo môžem a čo nemôžem robiť po ošetrení?

Počas 4 hodín od ošetrenia sa neodporúča prudko cvičiť, piť nadmerné množstvo alkoholu, líhať si do vodorovnej polohy alebo sa predkláňať. Okrem toho však môže život pokračovať normálne.

Kedy si všimnem zmeny?

Účinok začne pôsobiť v priebehu 2-5 dní. Najviac je výsledný efekt viditeľný po 1-2 týždňoch. Na klinike vás v prípade potreby ošetríme do dvoch týždňov od prvotného ošetrenia bezplatne.

Ako dlho efekt vydrží?

3-6 mesiacov, v závislosti od každého jednotlivca. Opakované ošetrenia preukázali dlhšie trvanie výsleného efektu.

Aké sú vedľajšie účinky?

Je veľmi bezpečná liečba. Avšak vedľajšie účinky sa môžu objaviť, ale len veľmi vzácne. Tie zahŕňajú jemné modrinky v okolí miesta vpichu, ktoré trvajú pár dní, bolesti hlavy a povädnutie očných viečok.

1 lokalita 105 €

2 lokality súčasne 170 €

3 lokality súčasne 210 €