Prirodzený skrášľujúci lifting

Dojmy krásy sa menia s časom -  tak, ako naše tváre, počas starnutia. S kyselinou hyalurónovou môžete dosiahnuť prírodný zkrášľujúci lifting pomocou pôvodného materiálu v tele. Tento Švédsky výplňový produkt je krištáľovo priehľadný gél nezvieracieho pôvodu, na báze prírodnej látky, zvanej kyselina hyalurónová. Gél je v malých množstvách aplikovaný veľmi tenkou ihlou do pokožky. Výsledok je okamžitý a vytvára dlhotrvajúce, prirodzené zlepšenie, jemné a bezpečné pre vašu pokožku.

Restylane - produktová rada pre omladenie pleti

Vyrába sa vo Švédsku, v krajine známej pre zdravie, prírodu a krásu. Od roku 1996, ním bolo viac než milión ľudí úspešne ošetrených vo viac ako 60 krajinách sveta.

Koncept "Tkanivo na mieru"

Royal Clinics používa škálu produktov na rôzne účely a efekty, od eliminácie jemných línií cez vylepšovanie kontúr tváre po modeláciu pier k dokonalosti pre korekciu vrások a ošetrenia pier

Produktová rada je vhodná pre

- korekciu tenkých povrchových línií, napríklad okolo očí a úst, čelových vrások a vrások smiechu

- pre hydratáciu tváre, krku, rúk, dekoltu a iných častí tela. Dodá vám jasnejší a mladistvý vzhľad

- pre vytvarovanie tvárových kontúr, ako sú líca a brada, korekciu hlbokých záhybov a objemové zväčšenie pier

Restylane - pleť

Je to náš koncept "Tkanivo na mieru" - všetko založené na NASHA* produktoch a ich jedinečných výhodách. Rozdiel je vo veľkosti gélových častíc. Pre optimálne výsledky často používame kombináciu našich produktov. Doktor vyberie produkt, ktorý zodpovedá štruktúre tkaniva v rôznych úrovniach vrstiev pokožky.
Prirodzená krása tak dlho, ako sa vám páči

Jedna z obrovských výhod produktov je, že výsledok je dlhotrvajúci, nie však permanentný. Ako dlho vydrží efekt po zákroku je veľmi individuálne. Závisí to tak na mnohých individuálnych faktoroch, ako sú váš vek, typ pokožky, životný štýl, svalová aktivita, ako aj na technike aplikácie. Gelové častice sú vstrebávané tak pomaly, že máte dostatok času na údržbu liečby. Keď sa gel rozkladá, vzniká voda. Čím menej je koncentrovaný, tým viac vody je schopný gél naviazať. Tieto fakty sú hlavným dôvodom, prečo výsledok ošetrenia  švedskou radov produktov vydrží tak dlho.

Po úplnom vstrebaní gél sám nepozorovane zmizne z tela. Väčšina pacientov si vyberá nasledujúce ošetrenia 6 až 12 mesiacov po prvom ošetrení vrások, či kontúrovaní tváre. Po ošetrení pier je ďalšie sedenie nutné väčšinou po zhruba 6 mesiacoch. Vždy máte na výber pokračovanie, alebo zmenu kombinácie ošetrení, a procedúra môže byť opakovaná tak často, ako si želáte. Vždy máte svoj vzhľad vo vlastných rukách. 

Fakty o liečbe a čo vás môže zaujímať

Nový výzor za 30 minút:
Dosiahnutie výzoru, po ktorom túžite je tak jednoduché, ako je rýchle. Výsledok je okamžitý. Žiadne predchádzajúce testy pokožky nie sú potrebné, čo znamená, že môžete byť ošetrení ihneď. Sedenie často trvá menej než 30 minút, ovšem čas sa líši v závislosti na type korekcie, ktorú si želáte vykonať. Počas ošetrenia je materiál v malých množstvách aplikovaný veľmi tenkou ihlou do pokožky. Pritom vytvára v pokožke objem, ktorý vyhladí vrásku či záhyb, vytvaruje tvárové kontúry, alebo upraví pery, to všetko  prirodzenou cestou. Výsledok je okamžite viditeľný. Metóda injekcie gélu je rýchla a bezpečná, pričom nezanecháva žiadne jazvy, alebo iné stopy na tvári.

Zmiernenie bolesti:
Väčšina klientov vyžaduje zmiernenie bolesti počas ošetrenia vrások. Na želanie vám v Royal Clinics pred procedúrou nanesieme na miesto vpichu lokálne anestetikum vo forme krému.

Po ošetrení:
Ihneď po ošetrení sa môžu objaviť niektoré reakcie spojené s injekčnou aplikáciou gélu, ako napríklad opuch, začervenanie, bolesť, svrbenie, zmena farby a citlivosť na miesto vpichu. Tieto znaky väčšinou zmiznú spontánne po niekoľkých dňoch od ošetrenia kože a do týždňa v prípade ošetrenia pier.

Ostatné typy reakcií sú veľmi vzácne, zhruba 1 z 2000 pacientov zaznamená zhoršenú formu lokálnych reakcií, väčšinou spojenú s precitlivenou povahou organizmu. Tieto reakcie pozostávajú z opuchu miesta vpichu, niekedy zasahujúceho aj do okolitého tkaniva. Zaznamenané bolo aj výraznejšie začervenanie, citlivosť a zriedkavo  útvary podobné akné. Tieto reakcie vznikly buď pár dní po injekčnej aplikácii, alebo s oneskorením 2 až 4 týždňov, a boli všeobecne popísané ako mierne až stredne závažné s priemerným trvaním dvoch týždňov.

Nezvierací pôvod:
Keďže je čisto nezvieracieho pôvodu, neexistuje žiadne riziko vyvolania alergickej reakcie v prípade, že trpíte citlivosťou na známe potraviny, ako sú hovädzina, hydina či vajcia. Na rozdiel od niektorých iných injekčných prípravkov na liečbu vrások a zväčšenia pier ( napríklad kolagén vytvorený z hovädzej kože a kyselina hyalurónová pochádzajúca z kohútieho hrebeňa), táto kyselina hyalurónová je úplne nezvieracieho pôvodu. To znamená, že neexistuje riziko prenosu choroby alebo vyvolania alergickej reakcie, ak ste citliví na bežné potraviny, ako sú hovädzina, hydina a vajcia.
*NASHA-Non Animal Stabilised Hyaluronic Acid = stabilizovaná Kyselina Hyalurónová neživočíšneho pôvodu

Restylane - vyplnenie pier