Skinboosters - omladenie pleti

Omledenie pleti - prevencia

Prostredníctvom Vital Injector aplikujeme po pokožky zosieťovanú kyselinu hyalurónovú, tým prirodzene vyhladzujeme kožu z vnútra. Je vedecky dokázané, že sa zlepší vaša kvalita kože už po jednej aplikácii.

Väčšina kozmetických procedúr sa stará o pleť na povrchu, Skinboosters ju hydratuje a omladzuje zvnútra.
Plne automatický systém s presným dávkovaním, hĺbkou a rýchlosťou aplikuje kyselinu hyalurónovú prostredníctvom 5 mikro ihiel.

Skinboosters používame nielen na zlepšenie kvality kože vašej tváre, ale aj úpravu kože s jazvami po akné, ako aj citlivejších miest ako je dekolt a krk.

Vekom stráca pokožka pružnosť, elasticitu, telu vlastná kyselina hyalurónová sa mení, tým máme pokožku hrubšiu a suchšiu.  Skinboosters slúži ako vhodná prevencia.

Ošetrenie hĺbkovo mení štruktúru pokožky, pleť bude vyzerať zdravo a oddýchnuto. Toto ošetrenie je vhodné aj v dovolenkovom období, kedy je pokožka vystavená nadmernému slnečnému žiareniu. Zregeneruje bunky, dodá pleti potrebné živiny.

Priebeh ošetrenia:

Nasenieme lokálné anestetikum, injector prikladáme na kožu, ktorú pod tlakom nasaje a vystrelí 5 mikroihiel s kyselinou hyalurónovou. Táto metóda nám umožní hydratáciu pleti rovnomerne v celej ošetrovanej oblasti.

Efekt je okamžitý. Po ošetrení je pleť začervenaná, na druhý deň nanesieme make-up a môžme sa vrátiť do bežného režimu. Ošetrenie je možné podstupovať celoročne.