Profhilo = Omladenie pre náročných

Jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu biologicky remodelovateľnú dermálnu výplň.

Víťaz Aesthetics Awards 2022 v kategórii INJEKČNÝ PRODUKT ROKA 2022 v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska

Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky.

Dermálna výplň je navrhnutá ako produkt proti starnutiu, pre vyživu pokožky, obnovu pevnosti a elasticity.

Efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia. Špeciálne vyvinutá injekčná technika redukuje bolesť a je sezónne neobmedzená.

Zákrok je vhodný pre každého, kto potrebuje prinavrátiť pevnosť a vitalitu pleti, zbaviť sa ovisnutých kontúr tváre, ochabnutej pokožky krku a dekoltu. 

PROFHILO® sa aplikuje tenučkou ihlou do predpísaných bodov na tvári, krku, dekolte.Zadržiava vlahu, stimuluje pokožku a podkožie.

PROFHILO® aplikujeme tenučkou ihlou do presne predpísaných bioestetických bodov na tvári, krku, dekolte, na chrbtoch rúk, do oblasti kolien, lakťov, brucha alebo ramien. Z týchto bodov sa PROFHILO® rozpije do okolia, kde zadržiava vlhkosť pokožky a podkožia a stimuluje ich.

K dosiahnutiu optimálnej anti-agingovej stimulácie odporúčame zákrok po mesiaci opakovať.

Aplikácia je takmer nebolestivá, takže si nevyžaduje anestetikum. Na vyžiadanie je možné pred samotnou aplikáciou znecitlivieť ošetrovanú oblasť anestetickým krémom.

Cena 290,00€/2ml