Laserová epilácia

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia laserom

Laserová epilácia  je momentálne najúčinnejšia metóda, ktorá v súčasnosti existuje na odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Ponúkame vám najmodernejšiu technológiu, ktorá na trhu je.

Výhodou liečby je možnosť ošetriť aj väčšiu plochu pokožky ako aj možnosť nastavenia vysokých dávok. Ošetrenie tak trvá podstatne kratšie s lepším efektom.

Laserový lúč prenikne ku folikulu (korienky chĺpku),  reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a jeho zničeniu. Tento proces sa odborne nazýva fototermolýza.

Počet opakovaní na docielenie odstránenia chlpov je individálny. Okrem rozdielu medzi farbou pokožky a farbou ochlpenia závisí od množstva zasiahnutých chlpov v aktívnej-rastovej fáze chlpu.

V deň zákroku by mala byť pokožka čo najbledšia. Aspoň 4 týždne pred a po ošetrení nieje vhodné sa vystavovať slnečnému žiareniu.

Vo všeobecnosti je nevyhnutných 5 sedení, množstvo a intenzita závisia od ošetrovaných oblastí. Ošetrenie je potrebné opakovať v 4 až 8 týždňových intervaloch.

Medzi jednotlivými ošetreniami nie je vhodná iná metóda odstraňovania chĺpkov. Prirodzený rast chĺpka by sa narušil a výsledky laserovej epilácie by boli nedostatočné.

Povolené je jedine holenie.

Ošetrované oblasti: horná pera, brada, krk, líca, ohanbie, bikiny zóna, podpazušie, predlaktie, prsné dvorce, paže, celé ruky, predkolenie, celé nohy, chrbát, hrudník, linea alba/okolie pupky/

Už od 6,00 €