Laserová fotorejuvenizácia (fotoomladenie)

Lasevé omladenie pleti


Na omladenie zrelej pleti tu máme modernú medicínu s najnovšími technológiami. K nim patrí aj laserové ošetrenie pleti, ktorá rieši aj fotoomladenie pleti, fotorejuvenizáciu. Je skvelou alternatívou pred  chirurgickým zákrokom omladenia pleti. 
 
Hlavnou výhodou omladenia pleti laserom je, že pre klienta je pohodlný, rýchly, a vďaka chladeniu pokožky takmer bezbolestný.
 

Priebeh fotoomladenia laserom: 

Kúra laserového omladenia sa skladá minimálne zo 4 zákrokov. Každý zákrok trvá cca 20 minút, v závislosti od ošetrovenej lokality. Pri zákroku sa chránia oči klienta okuliarmi.
Ako sa to robí:

Dôkladne odlíčime, vyčistíme pleť a krok za krokom ošetríme pokožku laserom. Počas aplikácie je cítiť len jemné štipkanie.

Interval medzi zákrokmi by mal byť 3-4 týždne. Zlepšenie pokožky uvidíte už za jeden - dva týždne po prvom sedení, maximálne výsledky sa objavia v priebehu šiestich mesiacov po ukončení kúry. Pre konsolidáciu výsledkov sa odporúča vykonávať udržiavaciu kúru raz za rok.

Účinky laserovej fotorejuvenizácie:

• efektívne lieči popraskané cievky a pigmentové nedokonalosti,
• omladzuje slnkom poškodenú a starnúcu pleť,
• vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad,
• redukuje veľkosť pórov,
• zlepšuje pružnosť a textúru kože,
znižuje počet zapálených vyrážok, odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach

Po ošetrení:

Po ošetrení je pokožka červeno - ružová , teplá na dotyk, avšak do dvoch až troch hodín sa pokožka ukľudní a vráti sa k pôvodnej farbe.  V zriedkavých prípadoch v priebehu niekoľkých dni po zákroku môže byť mierny opuch pokožky. Pri pigmentových škvrnách sa pokožka v priebehu 1 – 2 dni mierne  olupuje. Vzhľadom k tomu, že pôsobenie lasera zvyšuje citlivosť pokožky na UV- žiarenie, v priebehu celej kúry laserového omladenia je nutné používať ochranné krémy najmenej SPF 30


Laserové omladenie nevyžaduje rekonvalescenčnú dobu: po zákroku sa klient vráti do svojej každodennej činnosti.